JOUOB.cast@17 : Micro & Macro – širokospektrý pohled

Poslouchejte to!

Leckdo si stěžuje, že je JOUOB.cast moc dlouhý. Nevydrží se na něj dívat hodinu. Chce informace kondenzované jako mléko v plechovce. Naštěstí se postupně najdou tací, kteří zjišťují, že si lze plzeňskou deskoherní melanž – ať už chápanou ve smyslu směsi nebo herbertovské drogy – pustit na pozadí k nějaké té bohulibé činnosti. Na obrazovku stačí jen občasně hodit okem, pokud se chcete pobavit psychotickým přepínáním pohledů ve streamovacím softwaru.

Zvláště poslední část nebyla kreací s videem ušetřena a přesně podle klasického vzorce procesu učení muselo prostě dřív nebo později dojít k propadu kvality a schopností technika. @lladjex to prostě nějak nezvládl. Pohled na hry se trhá. V závěru ukazujeme a komentujeme webové stránky, ale nebohý divák zírá do prázdné zelené plochy. Naštěstí toho všeho je posluchač ušetřen a těší se z napěchovaného JOUOB.castu věnovaného:

* Rising Sun – epická kickstarterová kampaň CMON Limited

* Trolí palce – nejlepší hry roku 2016 dle zatrolenců z http://zatrolene-hry.cz

* Golden Geek Awards – nejlepší hry roku 2016 dle geeků z http://boardgamegeek.com

Microjelen, Macroviking, @lladjex prošli oběma žebříčky s elegancí tančícího slona a vrhají na posluchače turbulentní proud deskových her.

Microjelen & Macroviking & @lladjex

audioverze
1:10 Fief
3:52 Orleáns
5:40 Cabo
8:22 Rising Sun
24:16 Great Western Trail
29:15 Adrenalin
32:00 Golden Geek Awards
53:28 Barony: Sorcery
54:13 Dice Stars