JOUOB.cast@30 / GAMEPLAY : Legendy země Euthie

S jakou jinou hrou než dobrodružnou bychom se měli vrhnout na výpravu do neznámých oblastí gameplayů a letsplayů? Pro naše první kroky na tomto poli jsme proto sáhli po hře Tadeáše Spousty »Legendy země Euthie«, která v současné době bojuje o své právo na papírový život v rámci kampaně na HitHitu. Protože se na sazbě pravidel teprve pracuje, já @lladjex si šalamounsky přihřeji polívčičku a hru vám pěkně od základu vysvětlím. Stejně jako svým spoluhráčům Kunymu a Makrovikingovy, kteří hrají Euthii poprvé.

Po úvodu s pravidly už následuje sehrávka 1., 2., 6. a 7. kola. Plus závěrečná bitva s drakem Farrugou. Žádné opravy, vracení a přetáčky se nekonají. Jedeme pěkně v JOUOBcastím stylu, na přímo. Takže nám odpusťte některé silnější výrazy semotamo vyklouznuvší.

Kdyby vás náhodou Legendy země Euthie zaujaly, můžete mrknout na stránky kampaně a případně hru podpořit. Nebudeme zastírat, že nám se hra líbí a rádi bychom, aby kampaň dolezla do zdárného konce a hra vyšla. Hlavně kvůli novým hrdinům a některým doplňkům, které jsou připraveny pouze pro HitHit. A ty my chceme!

https://www.hithit.com/cs/project/1797/legendy-zeme-euthie-epicka-fantasy-deskova-hra-na-hrdiny

@lladjex & Kuny & Makroviking