JOUOB.cast@55 / GAMEPLAY : DOOM CZ

GAMEPLAY ! syrový a za studena

Bojové tažení proti Youtubu za zprovoznění naplánovaného streamu jsme sice prohráli, ale s hodinovým skluzem jsme se přeci jen vrhli do tenat krví prosáklého univerza hry DOOM. Otěže overlorda vzal do svých cholericky se třesoucích pařátů Oskar Invader. Proti němu se postavili dva mariňáci-veteráni @lladjex Alpha & McQ Bravo.

Pokud někoho zajímá, jak nepřikrášlené hraní novinky doručené temnými křídly společnosti Blackfire vypadá, pak ho čeká plný tříhodinový záznam živého hraní. Pokud se někomu zdá, že přehráváme, tak věřte, že tohle je jen slabý odvar toho, jak probíhala – bohužel nenatočená – hra předchozího dne.

Začali jsme rychlým proběhnutím pravidel a hádkou nad několika detaily. Následuje samotná hra vyšperkovaná propadem overlorda do temných zákoutí vlastní deprese, z nichž se naštěstí úspěšně vydrápal. V průběhu natáčení zbyl čas i na dotazy z pléna, porovnání s dalšími hrami z produkce FFG. Konkrétně přišla obšírněji řeč na Descent a Zombicide: Černý mor. Na závěr nechybí trocha povídání o hře, náš pohled na ni; subjektivní a snad i objektivní postřehy, které můžou někomu pomoci při rozhodování, zda si hru pořídit či ne.

McQ & Oskar & @lladjex

audioverze
1:30 PRAVIDLA
24:00 BRIEFING
26:30 GAMEPLAY
2:46:30 DEBRIEFING