JOUOB.cast@68 : Batátový erotikon (18+)

Elektrizující vzduch v místnosti provází přípravy na natáčení šedesátého osmého dílu. V místnosti se pohybují dva muži s perfektně střiženými knírky pod nosem. Mladík působí suverénním dojmem v kontrastu k dospělému serióznímu muži, jenž může evokovat dojem jisté nesmělosti. Leckoho překvapí, že jde o vysoce postavená zvířata, která mají pod palcem ve společnost Albi kde co, zejména takové komodity jako deskové hry. Ano! Našimi hosty byli na jaře představení Michal a David.

Naprosto neučesané nezřízené orgie, kterým vládne rozprava o erotických hrách, mohou leckoho překvapit. V JOUOB.castu se ovšem nebojíme rozkrývat i lechtivá a ošemetná témata jakými jsou žemlovka či batátové hranolky.

Pokud se těšíte na jiná než sexuální a kulinářská odhalení, budete zklamáni. David i Michal byli jako z plyšové žuly. Milí a přítulní, nicméně z hlediska vydavatelského tajemství pevní a neoblomní. Nicméně my jsme už v zárodku plánovali přátelský pokec, který nemusí přetékat informačními hodnotami a doufáme, že tímto způsobem poslouží i vašemu pobavení.

Mcq & @lladjex